Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrări de înregistrare sistematică în sectoare cadastrale aferente Oraşului Anina

Număr anunț
DA20619476
Autoritate contractantă
Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
Furnizor / câștigător
BUZAN SIMON GABRIEL -CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 35433171)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.217,91 RON
Valoare finală
130.217,91 RON
Data publicării
14.06.2018 14:02
Data finalizării
19.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.