Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lame microtom DURA EDGE profil ingust

Număr anunț
DA20649176
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
730 RON
Valoare atribuită
730 RON
Data publicării
19.06.2018 10:53
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

730 RON

din 730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.