Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE INTRETINERE SI CURATENIE

Număr anunț
DA20654214
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL UNIREA SLOBOZIA (CUI 19103570)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768,48 RON
Valoare atribuită
768,48 RON
Data publicării
19.06.2018 14:04
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768,48 RON

din 768,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.