Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Pos - it colorat.

Număr anunț
DA20645351
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
SC FLAVI MAYOS PRINT SRL (CUI RO30371108)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35,70 RON
Valoare atribuită
35,70 RON
Data publicării
19.06.2018 07:39
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35,70 RON

din 35,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.