Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale Scoala Negrilesti

Număr anunț
DA20614473
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "FLOREA JULEA" NEGRILESTI (CUI 23665453)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.069,01 RON
Valoare finală
2.069,01 RON
Data publicării
14.06.2018 10:55
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.