Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HIRTIE pH 5.2-7.2 STRIP pentru masurare pH in carne non-bleeding
- Număr anunț
- DA20652100
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
- Cod CPV
- 15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64 RON
- Valoare atribuită
- 64 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 12:46
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
64 RON
din 64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro