Ofertă acceptată
Cumpărare directă
usa pvc 900*2100
- Număr anunț
- DA20643422
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613478)
- Furnizor / câștigător
- PVC IZO CONSTRUCT SRL (CUI RO26148001)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 748,09 RON
- Valoare atribuită
- 748,09 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 15:04
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
748,09 RON
din 748,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro