Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru excavatoare

Număr anunț
DA20648021
Autoritate contractantă
COMUNA CUZA VODA (PRIMARIA CUZA VODA, JUDETUL CALARASI) (CUI 3796896)
Furnizor / câștigător
FURNIZORUL MEU SRL (CUI RO27602920)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.737 RON
Valoare atribuită
3.737 RON
Data publicării
19.06.2018 10:06
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.737 RON

din 3.737 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.