Ofertă acceptată Cumpărare directă

articole sanitare si de constructii

Număr anunț
DA20652720
Autoritate contractantă
Comuna Ceatalchioi (Primaria Com Ceatalchioi) (CUI 4508746)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
926,26 RON
Valoare atribuită
926,26 RON
Data publicării
19.06.2018 13:09
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

926,26 RON

din 926,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.