Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISIERE FLEX,PLASA SUDATA ,SIRMA,CUIE,VAR CALCIC,Fir pentru motocoasaCIMENT,C TA

Număr anunț
DA20652409
Autoritate contractantă
COMUNA GRADISTEA (PRIMARIA GRADISTEA) (CUI 2541320)
Furnizor / câștigător
PRIM TOOLS SRL (CUI RO30443654)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.777,29 RON
Valoare atribuită
1.777,29 RON
Data publicării
19.06.2018 12:58
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.777,29 RON

din 1.777,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.