Atribuită Cumpărare directă

Reinnoirea sigiliului electronic al Primariei mun. Zalau pt serv. electronice oferite online

Număr anunț
DA36372570
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI 18288250)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.226 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.226 RON