Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie capitala acoperis la Scoala Viltotesti, comuna Viisoara, judetul Vaslui
- Număr anunț
- DA20650987
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIISOARA (CUI 4446694)
- Furnizor / câștigător
- MIKOS TRADE SRL (CUI 21249595)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96.800 RON
- Valoare atribuită
- 96.800 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 12:01
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96.800 RON
din 96.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro