Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de betonare in loc. Sinandrei

Număr anunț
DA20643847
Autoritate contractantă
COMUNA SINANDREI (PRIMARIA COMUNEI SINANDREI, JUD. TIMIS) (CUI 5390656)
Furnizor / câștigător
MAXAGRO CENTER SRL (CUI RO26291604)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439.280 RON
Valoare atribuită
439.280 RON
Data publicării
18.06.2018 15:24
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439.280 RON

din 439.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.