Ofertă acceptată Cumpărare directă

Demolare cladire si transport material rezultat din demolare

Număr anunț
DA20641453
Autoritate contractantă
Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
Furnizor / câștigător
BOGPAV CONSTRUCT DORNA S.R.L. (CUI 35542195)
Cod CPV
45111100-9 · Lucrari de demolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.405 RON
Valoare atribuită
41.405 RON
Data publicării
18.06.2018 13:54
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.405 RON

din 41.405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.