Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aplicatie Editare Diplome 1 an

Număr anunț
DA20618906
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala"Fanus Neagu (CUI 17352532)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare finală
75 RON
Data publicării
14.06.2018 13:41
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.