Atribuită Cumpărare directă

huse saltele impermeabile piele ecologica cu elastic

Număr anunț
DA36372790
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA DE PSIHIATRIE NUCET (CUI 15579475)
Furnizor / câștigător
BOIŢ GABRIELA - PSALMI COM ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34108857)
Cod CPV
39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON