Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii reparatii auto Dacia Logan

Număr anunț
DA20618632
Autoritate contractantă
COMUNA JITIA (CUI 4350696)
Furnizor / câștigător
MOLTINSERV SRL (CUI 19179269)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.801,45 RON
Valoare atribuită
2.801,45 RON
Data publicării
14.06.2018 13:32
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.801,45 RON

din 2.801,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.