Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii transport "beton gata de turnare",com.Cirtiosara,jud.Sibiu

Număr anunț
DA20643319
Autoritate contractantă
Comuna Cirtisoara (CUI 4405929)
Furnizor / câștigător
BETOANE AVRIG SRL (CUI RO32573103)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
18.06.2018 15:00
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
18.06.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.