Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a lucrarilor comuna Todiresti,anunt ADV 1018259

Număr anunț
DA20647148
Autoritate contractantă
Comuna Todiresti (CUI 3337630)
Furnizor / câștigător
P.F.A. Rotariu I. Nelu (CUI 38805962)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
19.06.2018 09:32
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.