Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sursa alimentare calculator - nJoy Titan 600, 600W Real Power
- Număr anunț
- DA20641803
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 158,82 RON
- Valoare atribuită
- 158,82 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 14:06
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 10:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
158,82 RON
din 158,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro