Atribuită
Cumpărare directă
WD4V-20/6/22 CAR - ASPIRATOR UMED-USCAT 1000W, CUVA MURDARIE 20L, ACCESORII DN35 * 1.628-208.0
- Număr anunț
- DA36373687
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL POIANA BRASOV (CUI 4317711)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 7.904,92 RON
- Data publicării
- 28.08.2024 14:31
- Data finalizării
- 28.08.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.