Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de audit financiar

Număr anunț
DA20632451
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
Furnizor / câștigător
AMA FINANCIAL CONSULTANCY & MANAGEMENT SRL (CUI RO33009138)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare finală
16.000 RON
Data publicării
15.06.2018 15:57
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.