Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie CARTON ALB A4 160 GR ALB

Număr anunț
DA20651649
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VOIEVODUL GELU ZALAU (CUI 4566453)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
37823800-1 · Hartie si carton stratificate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43 RON
Valoare atribuită
43 RON
Data publicării
19.06.2018 12:27
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43 RON

din 43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.