Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii video si foto, editare pentru materiale de promovare

Număr anunț
DA20649579
Autoritate contractantă
TERMOFICARE ORADEA S.A. (CUI RO31952982)
Furnizor / câștigător
IMPRESS MEDIA S.R.L. (CUI 15229763)
Cod CPV
92111210-7 · Productie de filme publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
19.06.2018 11:07
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.