Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de depanare si revizie echipamente birotica, Cartus toner Xerox-3140genuine

Număr anunț
DA20660215
Autoritate contractantă
COMUNA LOZNA (CUI 15676389)
Furnizor / câștigător
DANYSEB INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO18133670)
Cod CPV
50322000-8 · Servicii de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
575 RON
Valoare atribuită
575 RON
Data publicării
20.06.2018 09:58
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 10:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

575 RON

din 575 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.