Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparare si intretinere echipament informatic

Număr anunț
DA20658412
Autoritate contractantă
COMUNA OBARSIA DE CAMP (CUI RO7643062)
Furnizor / câștigător
COMPANIA PENTRU SERVICII PUBLICE MEHEDINTI SA (CUI 16914861)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare atribuită
1.030 RON
Data publicării
20.06.2018 08:37
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.030 RON

din 1.030 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.