Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract achizitie carburant auto pe baza de card condorm anunt ADV1015661
- Număr anunț
- DA20649873
- Autoritate contractantă
- Comuna Tomesti (CUI 15865574)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.962 RON
- Valoare atribuită
- 16.962 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 11:17
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.962 RON
din 16.962 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro