Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcatura GPL 11KG (uz casnic)

Număr anunț
DA20637345
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
Furnizor / câștigător
RANGAZ OIL S.R.L. (CUI RO28942474)
Cod CPV
09133000-0 · Gaz petrolier lichefiat (GPL) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
363,04 RON
Valoare atribuită
363,04 RON
Data publicării
18.06.2018 11:32
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

363,04 RON

din 363,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.