Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAME BISTURIU NR.10 COD.BB510 AE-ORL-SJUBC
- Număr anunț
- DA20664846
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141411-4 · Scalpele si lame (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36,55 RON
- Valoare atribuită
- 36,55 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 13:08
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36,55 RON
din 36,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro