Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet directia servicii/51086/13.06.2018

Număr anunț
DA20664449
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ELMECO COMPANY 98 SRL (CUI RO10638520)
Cod CPV
14810000-2 · Produse abrazive (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.292,60 RON
Valoare finală
1.292,60 RON
Data publicării
20.06.2018 12:55
Data finalizării
20.06.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.