Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale electrice

Număr anunț
DA20659896
Autoritate contractantă
COMUNA POIAN (CUI 4201953)
Furnizor / câștigător
IF PAL IZABELLA (CUI RO32263781)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
845,65 RON
Valoare atribuită
845,65 RON
Data publicării
20.06.2018 09:45
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

845,65 RON

din 845,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.