Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERII VRLA 12-7

Număr anunț
DA20656175
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI BRASOV (CUI 4384168)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.512,72 RON
Valoare atribuită
1.512,72 RON
Data publicării
19.06.2018 15:24
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,72 RON

din 1.512,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.