Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie autocamioane

Număr anunț
DA20654073
Autoritate contractantă
Comuna Granicesti (CUI 4441280)
Furnizor / câștigător
TORSEN-SIM SRL (CUI RO10103925)
Cod CPV
50411400-3 · Servicii de reparare si de intretinere a tahometrelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,10 RON
Valoare atribuită
252,10 RON
Data publicării
19.06.2018 13:59
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,10 RON

din 252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.