Ofertă acceptată Cumpărare directă

vopsea lavabila

Număr anunț
DA20650533
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
A L E X M E T (CUI RO7389640)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,24 RON
Valoare atribuită
504,24 RON
Data publicării
19.06.2018 11:43
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,24 RON

din 504,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.