Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun pliant+pat pliant
- Număr anunț
- DA20649824
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- SPEAR LINE SRL (CUI 27841560)
- Cod CPV
- 39143110-0 · Paturi, piese pentru paturi si tapiserii pentru mobilier speciale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 688,03 RON
- Valoare atribuită
- 688,03 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 11:16
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
688,03 RON
din 688,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro