Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII

Număr anunț
DA20663342
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ”Pompiliu Marcea” Târgu-Jiu (CUI 29238079)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,07 RON
Valoare atribuită
168,07 RON
Data publicării
20.06.2018 12:18
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,07 RON

din 168,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.