Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtunuri hidraulice si accesorii
- Număr anunț
- DA20654872
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
- Furnizor / câștigător
- GEMAN INVEST SRL (CUI RO15674760)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 427,50 RON
- Valoare atribuită
- 427,50 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 14:30
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
427,50 RON
din 427,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro