Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SNUR MOTOCOASA,; VIZIERA PROTECȚIE
- Număr anunț
- DA20653937
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NAȚIONAL AL MARINEI ROMÂNE (CUI 4304584)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,56 RON
- Valoare atribuită
- 105,56 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 13:53
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105,56 RON
din 105,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro