Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARUCIOR CU FURTUN 12.5 R30

Număr anunț
DA20653288
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AUTO (CUI 5010030)
Furnizor / câștigător
SENSOTECH S.R.L. (CUI RO22602880)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,49 RON
Valoare atribuită
318,49 RON
Data publicării
19.06.2018 13:28
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,49 RON

din 318,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.