Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lopata

Număr anunț
DA20651245
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
A L E X M E T (CUI RO7389640)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,20 RON
Valoare atribuită
378,20 RON
Data publicării
19.06.2018 12:11
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 14:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,20 RON

din 378,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.