Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de spalat + fier de calcat

Număr anunț
DA20644089
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42716000-8 · Masini de spalat, masini de curatare uscata si masini de uscat pentru rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.520,99 RON
Valoare atribuită
1.520,99 RON
Data publicării
18.06.2018 15:34
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.520,99 RON

din 1.520,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.