Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PANTALONI COSTUM TAG
- Număr anunț
- DA20657395
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 23 (CUI 5197605)
- Furnizor / câștigător
- MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
- Cod CPV
- 18113000-4 · Imbracaminte de uz industrial (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.466,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.466,75 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 17:40
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.466,75 RON
din 2.466,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro