Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor

Număr anunț
DA20641708
Autoritate contractantă
COMUNA DOBRENI (CUI 2613028)
Furnizor / câștigător
IRIMIA I. NICOLETA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25991596)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
18.06.2018 14:02
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.