Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie cauciucuri Petlas 12,5/80-18

Număr anunț
DA20649730
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LARGA (PRIMARIA VALEA LARGA JUD MURES) (CUI 4375925)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
19000000-6 · Produse din piele, materiale textile, din plastic si din cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.763,82 RON
Valoare atribuită
1.763,82 RON
Data publicării
19.06.2018 11:12
Termen limită
25.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.763,82 RON

din 1.763,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.