Atribuită Cumpărare directă

Schimbare invelitoare cladire scoala Vestem" cf nota 42069/26.08.2024

Număr anunț
DA36375410
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
BAUFEST RESIDENCE S.R.L. (CUI 39653510)
Cod CPV
45261000-4 · Lucrari de sarpanta si de invelitori si lucrari conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
649.953,54 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
28.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

649.953,54 RON