Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE MATERIALE

Număr anunț
DA20654647
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "DIMITRIE CANTEMIR" BRAILA (CUI 17352478)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.131,89 RON
Valoare atribuită
4.131,89 RON
Data publicării
19.06.2018 14:21
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.131,89 RON

din 4.131,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.