Ofertă acceptată Cumpărare directă

cuie constructii 50-250

Număr anunț
DA20651767
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
44192200-4 · Cuie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534,24 RON
Valoare atribuită
534,24 RON
Data publicării
19.06.2018 12:32
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
20.06.2018 07:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

534,24 RON

din 534,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.