Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE si PACHET SERVICII
- Număr anunț
- DA20658272
- Autoritate contractantă
- COMUNA BANEASA( CONSILIUL LOCAL BANEASA, JUDETUL GIURGIU) (CUI 5182140)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 361,82 RON
- Valoare atribuită
- 361,82 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 08:29
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
361,82 RON
din 361,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro