Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elastice -100 buc./punga

Număr anunț
DA20656342
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL GIURGIU (CUI 4145853)
Furnizor / câștigător
INFO GRUP SRL (CUI RO8088840)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9 RON
Valoare atribuită
9 RON
Data publicării
19.06.2018 15:31
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 16:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9 RON

din 9 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.