Ofertă acceptată
Cumpărare directă
1700/07.06.2018
- Număr anunț
- DA20657921
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
- Cod CPV
- 33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.976,40 RON
- Valoare atribuită
- 9.007,75 RON
- Data publicării
- 20.06.2018 08:01
- Termen limită
- 25.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.06.2018 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.007,75 RON
din 8.976,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro